Dále doporučujeme, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Aforismy, bonmoty, myšlenky, výroky, rčení, moudra, moudrosti

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, myšlenky, výroky, rčení, moudra, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, důležité informace

Obrázky na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, smartphone, displej, mobil, notebook, monitor, obrazovka počítače, phablet, tablet, počítač a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows XP, Linux Fedora, Java ME, Slackware, Windows 2000, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Microsoft Windows 8. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, ptáci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 2560x1920, 2560x1440, 2560x2048, 393x786, 1080x1800, 360x760, 375x812, 3200x1200, 1440x960, 1024x768, 1280x1024, 2048x1536, 320x568, 854x480, 1680x1050, 1600x900 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, zadarmo, Hry pro kluky, webové stránky, Wallpapers na plochu, V, Vlajky amerických států USA, odkaz, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Přehled souborových přípon, internet, zdarma, Webové online hry zdarma

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Písnička, Ježíšek, Vánoční stromek, Film, Anglicky, Kameňák, Desktop, Wallpaper, Vánoční tapety, Sněhová vločka, Omalovánky, Nový rok, Adventní kalendář, Vánoční světýlka, bezlepkové cukroví, Advent, Historické ozdoby, Štědrý večer, Košíčky, Jídlo, Rostliny, Linecká kolečka, Filmy, Windows, Keramika, Plzeň, Vánoční hvězda, Pastýř, Neviňátko, Vánoční stromeček, Striezelmarkt apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, důležité informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Keywords:odkazy, výukové pomůcky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, kuriozity, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Christina Aguilera, Super online flash hry, zdroje informací, Hry pro kluky

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

černý humor, anekdoty, vtipné texty, fóry, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, vtipné texty, fóry, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Internet, síť, důležité informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, internetové stránky, pro děti, Canada Flag, Vše o Vánocích, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky krásných sexy žen., info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hejtman, Philadelphia Flyers, Starověký Egypt, Imitátor, Žijící, Generalissimus, Novinář, Faraon, Itálie, Mim, Básník, KSČ, Ekonom, Prezident USA, Ital, New York Rangers, Rakousko-Uhersko, Brno, Kancléř, Právník, Sci-fi, Trest smrti, Sochař, Historik, Česká královna, Svatý, Máj, Němci, Sebevražda, Francouz, Country, Prezidenti, Slovák, Herec, Lord, Husité apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, důležité informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Bojové hry, Animace, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry a tak dále.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Klasické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry a podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, státy usa, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Vlajky států světa, č, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Gillian Anderson, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, č, K, Co je to escort agency?, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled souborových přípon

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hejtman, Philadelphia Flyers, Starověký Egypt, Imitátor, Žijící, Generalissimus, Novinář, Faraon, Itálie, Mim, Básník, KSČ, Ekonom, Prezident USA, Ital, New York Rangers, Rakousko-Uhersko, Brno, Kancléř, Právník, Sci-fi, Trest smrti, Sochař, Historik, Česká královna, Svatý, Máj, Němci, Sebevražda, Francouz, Country, Prezidenti, Slovák, Herec, Lord, Husité apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Síť, důležité informace

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Pensylvánie, New Hampshire, Maine, Kalifornie, Nevada, Washington, Jižní Dakota, Severní Karolína, Maryland, Florida, Montana, Alabama, Vermont, Massachusetts, Arizona, Kentucky, Oregon, Georgie, New Jersey, Tennessee, Jižní Karolína, Louisiana, Arkansas, Colorado, Severní Dakota atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hannah Montana, Střílecí hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Adventury, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Omalovánky, Deskovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi apod.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: zábava, zeměpis, Vánoční magazín, Dopravní značení, webovky, Tapety, pozadí, wallpapers, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, linky, Online zeměpisné testy zdarma, Webové online hry zdarma, pro dospělé, Anastacia,

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Partnerské weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.