Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Kancléř, Rétorika, Atentát, Rakušan, Miliardáři, Zpěvačky, Diplomat, Starověký Egypt, Masový vrah, Fotograf, Prezident USA, KHL, Češi, Philadelphia Flyers, Poslanec, Faraon, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, Charta 77, Olympiáda, Historik, Exilový prezident, Zpěvák, Prezidenti USA, Angličané, ČSSD, Hokej, AIDS, Poprava, Mluvčí, Politik, Itálie, Rakousko-Uhersko, Novinář, Prezidenti apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: zdroje informací, B, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Liverpool FC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, webové stránky, Obrázky motorek na plochu PC, M, Vlajky jednotlivých států USA, Členské země americké federace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro mobil, PC, počítač, obrazovka počítače, monitor, notebook, phablet, ultrabook, tablet, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows 10, Lubuntu, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows XP, Chrome OS. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 1440x2560, 1280x854, 2560x2048, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 800x600, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 320x568, 800x1280, 360x640, 1536x2048, 1920x1440, 360x720 atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Karetní, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Keywords:URL, Přehled souborových přípon, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Obrázky na plochu květiny, A, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, linky, Obrázek Fitness, tipy, webovky, zdarma

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, stavby, smajlíci a emotikony, hmyz, symboly, sport, mapy, květiny, Vánoce a Advent, hudba, rostliny, dopravní prostředky, halloween, láska, nástroje a přístroje, ženy a dívky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, zvířata, zelenina, přístroje, náboženství atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Auta a závodní, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Deskovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Akční gamesky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Michigan, Oregon, Pensylvánie, Havaj, Wyoming, New York, Oklahoma, Texas, Colorado, Kalifornie, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Alabama, Washington, Aljaška, Nebraska, Minnesota, Ohio, Georgie, Utah, New Jersey, Louisiana, Západní Virginie, New Hampshire, Wisconsin atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky zdarma, Texty blahopřání, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejhranější hry online, Real Madrid CF sepak bola, Státní prapory zemí světa, internetové stránky, zeměpis, Vše o Vánocích

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Auta a závodní, online html5 hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Barbie hry apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, ultrabook, displej, PC, notebook, počítač, smartphone, mobil, monitor, phablet, tablet a pro operační systémy Android, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Lubuntu, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 95. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, ptáci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, motorky, free wallpapers, Formule 1, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1280x960, 1800x1440, 1280x720, 1920x1200, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1600x900, 1280x1024, 1600x1200, 750x1334, 1080x1800, 1600x900, 1440x2560, 1280x768, 1152x1920 atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: zajímavosti, F, Přehled zkratek a akronymů, Community card poker, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, Omalovánky k tisku, Databáze osobností Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Biografie slavných osobností

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, F, Dopravní značení, odkaz, multimédia, Úspory vody, tepla, eletřiny, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Superhry a hry online zdarma, F, Dopravní značky, Seznam přípon a koncovek souborů, humor, Hot sexy blondes girls teens women naked images,

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Naše tipy
Five-card draw
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy
Blahopřání k MDŽ
Partnerské weby
Montenegro
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.