Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: volný čas, Dopravní značky, odkaz, Vše o Vánocích, Poker karetní hra, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Super free web games zdarma, Online hry zdarma, pro děti, Pozadí na tablet, internetové stránky, Přehled vlajek USA

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Letecké simulátory, online html5 hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Deskovky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Ftipy, fóry, vtipy, vtipné texty, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, vtipy, vtipné texty, frky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Rie Miyazawa, F, multimédia, č, Luis Suárez, zajímavosti, Super online kvízy, hyperlinky

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Jezulátko, K Tisku, Obrazovka, Německy, bezlepkové cukroví, Linux, Ohňostroj, Drážďany, LED svíčky, Adventní věnec, Strom, Stromeček, PF, Nový rok, Pozadí, Advent, Husarské knoflíky, Papírové ozdoby, Sněhulák, Jídlo, Recepty, Neviňátko, Vánoční světýlka, Ježíšek, Jmenovky, Kinder, K Vytisknutí, Windows, K Vytištění, Kuba apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Bonmoty, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Bonmoty, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, týmy NHL, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: zábava, Přehled souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tinder aplikasi, Obrázky, kliparty, Online web Hry zdarma bez registrace, Ilustrační obrázky, Omalovánky k vytištění pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, humor, doporučujeme, F

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poprava, Zavražděn, Poslanci, Olympiáda, Pop, Skladatel, Zpěvák, New Jersey Devils, Atentát, Ministr, Američané, Masový vrah, Komik, Křesťanství, Zpěvačka, Generalissimus, Ekonom, Kladno, Druhá světová válka, Američan, Císař, Náboženství, Nežijící, Upálen, Ital, Historik, Politik, Továrník, Fotograf, Překladatel, Podnikatel, Máj, Žijící, Textař, Exilový prezident, Egypt apod.

Klíčová slova: linky, Skvělé hry online zdarma, Obrázky vlajek států světa, Kostky, B, Státy a jejich prapory, cestování, Aruba, Životopisy slavných osobností, Tapety na PC ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky jednotlivých států USA, internet, Přehled přípon a koncovek souborů, Přáníčka k svátku, zdarma, pro dospělé, B, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, webovky, Mezinárodní den žen,

Několik fórů na závěr. Vtip Mezipřistání: Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo
Partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Štědrý den
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.