Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, psychologie, software, bankovnictví, příroda, filozofie, fyzika, český jazyk, cestování, věda, sport, zkratky, ekonomie a ekonomika, hardware, náboženství a křesťanství, počítače, různé, matematika, nemoce, technika, stavebnictví, materiály, literatura, rostliny atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Silvestr, Květiny, Desktop, Hostina, Vánoční kaktus, Košíčky, Neviňátko, Jídlo, Sněhová vločka, Jarmark, Popelka, Adventní svícen, Adventní trhy, Tablet, Štěstí, Jmenovky, Zima, Rumové řezy, Píseň, Keramika, Dárky, Pro děti, Francouzsky, Koleda, Lego, Windows, Linux, Kinder, Pastýř, Papírové ozdoby, Recepty apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Staré hry online, Přehled zkratek a akronymů, URL, Přehled zkratek a akronymů, Ekonomie, Karl Marx, doporučujeme, Státní vlaječky, prapory, odkaz, Obrázek sovětské vajíčko, V, školství, M, PC tapety pro Windows

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů, A, Dopravní značení, Obrázek Laborantka, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, Obrázek vajíčka, Pozadí na PC ke stažení, počítače, zajímavosti

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Deskovky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svatý, Hejtman, Královna, Poslanci, Prezident, Trenérka, Kancléř, Komik, Slovák, Žhavé výstřely, Brno, Náboženství, Normalizace, Charta 77, Komunista, Kněz, Protektorát, Gymnasté, Český slavík, Sochař, ČSSD, Teolog, Scénárista, Druhá světová válka, Máj, Miliardář, Lord, Čeští králové, Komunisté, Křesťanství, Stoletá válka, Američané, Filozof, Francie, Životopis, Režisér apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, O mužích, O ekonomech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Windows, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, zvířata, stavby, láska, nápoje, auta, zelenina, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ovoce, smajlíci a emotikony, přístroje, sport, mapy, muži, ženy a dívky, hudba, květiny, jídlo a nápoje, rostliny, náboženství, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: zábava, tipy, multimédia, Obrázek Bruneta, Vlajky států USA, zeměpis, zadarmo, Drapeaux du monde, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, M, Vlajky měst České republiky, Vlajky států světa

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu zvířátka, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční web, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapers na plochu Vánoce, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online testy zdarma

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Klíčová slova: volný čas, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Pozadí na plochu PC, Vánoční magazín, Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, odkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, Travel in Europe, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Cizí jazyk: Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Omalovánka s velikonoční kraslicí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Hanoj
Odkazy na partnerské weby
Celebrity Sandra Bullock
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek ošatka s vajíčky
Zajímavé webové stránky
Velikonoční textová a obrázková přáníčka
Tipy na užitečné weby
Obrázek fialová kraslice

Děkujeme vám za vaši návštěvu.