Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zima, Rumové řezy, Bůh, Brambořík, Blahopřání, Ohňostroj, Květiny, Borovice, Alkoholový kalendář, Svíčky, Ostrava, Vánoční ubrusy, Sněhová vločka, Zdraví, Tiskárna, Recepty, Tisk, Advent, Píseň, PF, Vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Monitor, Windows, Keramický adventní věnec, Santa Claus, Hostina, Francouzsky, Ježíš Kristus, Štóla apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Internet, síť, informace a zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Městské a obecní prapory obcí ČR, Full HD pozadí na PC, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky pro malé děti, Seznam státních vlajek, Nejlepší online hry zdarma, Prapory regionů a království, Celebrita Julia Stiles, doporučujeme, info, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značení

Vtípky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Akční gamesky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, online html5 hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Střílecí hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventury, Hry s koňmi apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Síť, informace a zábava

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v mobil, PC, monitor, tablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, phablet a pro operační systémy Windows XP, Red Hat Linux, Windows NT, Android, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 10, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Windows 2000. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, zvířata, adventní a vánoční tapety, auta, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, letadla, psi a štěňátka, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní. Vyberte si rozměr z 412x846, 1280x800, 2160x3840, 1600x2560, 360x760, 1152x768, 320x568, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 2560x2048, 800x1280, 360x640, 1152x864, 360x720, 2048x1536 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Keywords:Přehled souborových přípon, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tinder, Super online hry zdarma, weby, Wallpapery na PC ke stažení, Vtipná velikonoční textová přáníčka, výukové pomůcky, Online biografie, životopisy osobností, Prapory regionů a království

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Výroky, úsloví, motta, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, úsloví, motta, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudra, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o kráse od různých známých osobností.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, dopravní prostředky, zelenina, nástroje a přístroje, ženy a dívky, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, sport, mapy, muži, láska, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, nápoje, zvířata, ptáci, rostliny, hudba, ovoce, věda, náboženství atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Habsburkové, Itálie, Textařka, HIV pozitivní, Architekt, Obchodník, Slovák, Pittsburgh Penguins, Císař, Charta 77, Ministři, Závodník, Historik, Prezidenti, Sci-fi, Olympijský vítěz, Trenérka, Husité, Spisovatel, Mim, Žijící, Angličané, Diplomat, Žhavé výstřely, Stoletá válka, Režisér, Němci, Hokejisté, Poslanec, Sebevražda, New Jersey Devils, Sochař, Fotograf, Gymnasté, Poprava, Vůdce apod.

Klíčová slova: volný čas, linky, Dopravní značky, Fotografie Mandy Moore, Hry pro nejmenší online, zadarmo, Wallpapery do mobilu, Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj, pro dospělé, počítače, URL, F

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip, informace a zábava

Frky, fórky, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Frky, fórky, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O mužích, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O manželství, O Windows, O Somálcích, O Němcích, O škole apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ovoce, halloween, nástroje a přístroje, symboly, přístroje, náboženství, ženy a dívky, mapy, hudba, hmyz, auta, nápoje, smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ptáci, osobnosti a lidé, muži, jídlo a nápoje, věda, dopravní prostředky atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: cestování, pro děti, internet, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Online testy zdarma bez registrace, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, A, Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

World wide web, internet, informace a zábava

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Wallpapery na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, PC, smartphone, displej, ultrabook, notebook, phablet, počítač, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Windows NT, Java ME, Windows 7, Lubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Linux Fedora, OSX, Slackware. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, Rally, závody aut, Formule 1, flóra, stromy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, květiny, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, ptáci. Vyberte si rozměr z 768x1024, 2560x1440, 3200x1200, 2560x1600, 1280x800, Full HD 1080x1920, 1920x1080, 375x812, 360x640, HD 1280x720, 750x1334, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1536x2560, 1600x900 atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: V, Databáze osobností Kdo je to?, zdarma, Nejhranější hry online, školství, Přáníčko Hody, hody, doprovody!, Seznam zkratek a akronymů, Nej hry online, Kliparty pro dokumenty, odkaz, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Flags of the world countries, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
FC Barcelona
Odkazy na zajímavé weby
Poker online
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky k vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Tipy na zajímavé weby
HTML5 Videojuego de navegador

Děkujeme vám za vaši návštěvu.