Zajímavé odkazy

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Síť

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: info, Seznam souborových přípon, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Co je to Zelený čtvrtek?, humor, kuriozity, PC pozadí pro Windows, Celebrity Heather Locklear, Online hry pro děti zdarma, Staré hry online, Online hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Fórky, vtipné texty, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, měny, okresy České republiky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:Obrázky na plochu počítače, linky, volný čas, Vánoční magazín, Omalovánky k vybarvení, webové stránky, ú, weby, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, Obrázky, kliparty, Hry pro dívky online, Super free web games zdarma

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v phablet, displej, mobil, smartphone, tablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Mac, Chrome OS, Windows 98, OSX, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 7, Windows 10 Mobile. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, zvířata, noční města, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 360x640, 854x480, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1080x1800, 1024x600, 1152x768, 375x667, 1920x1440, hi res 2560x1920, 2560x1440, 768x1024, 360x760, 800x600, 1536x2560 atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro ultrabook, mobil, PC, mobilní telefon, notebook, počítač, smartphone, obrazovka počítače, tablet, displej, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, macOS, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 98, Android, SUSE Linux, Windows 95, Windows 7, OSX. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, tenisté a tenistky, zvířata, Formule 1, flóra, stromy, vesmír, kosmos, ptáci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, free wallpapers, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1600x900, 1152x768, 1800x1440, 1152x1920, 375x812, 1366x768, 3200x1800, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 360x640, 1920x1200, 1152x864, 1280x960 atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit následující typy souborů: hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku apod.

Klíčová slova: odkaz, Slovník pojmů Co je to?, školství, Roulette casino game online how to play, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, počítače, Online velikonoční omalovánky zdarma, pro děti, Dopravní značky, výukové pomůcky, URL

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, úsloví, . Naleznete zde citáty o víře, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Logické hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Strategie, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Karetní a podobně.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, geocaching, firmy a společnosti apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Sexy Charlize Theron, Přehled zkratek a akronymů, F, hyperlinky, Malované vajíčko, Webové online testy zdarma, Hry pro nejmenší online, tipy

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, úsloví, . Naleznete zde citáty o víře, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Logické hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Internet, síť

PC pozadí pro Windows - tapety na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro monitor, obrazovka počítače, PC, mobil, mobilní telefon, notebook, počítač, smartphone, displej, phablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií Roztomilá zvířátka, noční města, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, auta, moře, oceány, pláže, hudební tapety, wallpapery, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, zvířata, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 1280x960, 1600x2560, 1800x1440, 1440x2560, 1366x1024, 1920x1200, 1536x2048, 1152x1920, 1920x1280, 1024x600, 800x1280, 1280x1024, 375x667, 1600x900, 1152x768 atd.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Logické hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, online html5 hry, Hannah Montana, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, Biografie známých osobností, Vlajky zemí světa, Dopravní značení, pro dospělé, Superhry a hry online zdarma, K, Velikonoční pohlednice, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Obrázek šedé vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční omalovánka
Tipy na Partnerské weby
Biografie Eri Aikawa
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Internet pornography videos images webcams
Doporučené odkazy
Free computer wallpapers
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.