Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Itálie, Čech, Vojáci, Malíř, Country, Nobelova cena, Rakušan, Skladatel, Právník, Český slavík, Prezidenti USA, Slovák, Císař, Zlatý slavík, Diplomat, Dabérka, Ministři, Ministr, Čeští králové, Teolog, Trest smrti, AIDS, Lord, Zpěvačka, Renesance, Normalizace, Masový vrah, Politik, Esejista, Exilový prezident, Prezident USA, Vojevůdce, Poslanci, Voják, Ital apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Informace, cestování, hry, zábava

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Aforismy, přísloví, moudrosti, úsloví, moudra, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, přísloví, moudrosti, úsloví, moudra, bonmoty, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o bohu od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Wyoming, Pensylvánie, Severní Dakota, Kansas, Michigan, Delaware, Kentucky, Maine, Tennessee, Wisconsin, Vermont, Aljaška, Arizona, Mississippi, Alabama, Rhode Island, Nevada, Severní Karolína, Florida, Virginie, Minnesota, Oregon, Iowa, New York, Západní Virginie atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, kuriozity, Státní vlajky států světa, Tapety do mobilu, Vánoční stromek, výukové pomůcky, Wallpapers na plochu počítače, Seznam zkratek a akronymů, Athletic Bilbao club, Staré hry online, Staré hry online, F, zábava

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Animace, Střílečky, Sportovní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Akční hry, Pro dívky, Strategie a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, bonmoty, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, přísloví, úsloví, bonmoty, moudra, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Bulgaria, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma, multimédia, Flags of the world countries, info, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, symboly, věda, Vánoce a Advent, přístroje, jídlo a nápoje, auta, halloween, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, zelenina, nápoje, ovoce, zvířata, stavby, květiny, ptáci, mapy, osobnosti a lidé, sport atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: doporučujeme, zadarmo, A, Omalovánky - dinosauři, Obrázky vlajek měst ČR, Wallpapers na plochu PC, pro dospělé, Vlajka Nizozemských Antil, Online testy zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností, Webové online testy zdarma, R

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní neděle, Vánoční pozadí, Jesličky, Striezelmarkt, Filmy, Blahopřání, Samolepky, K Vytištění, Vánoční dekorace, Stromeček, Křesťanství, Vánoční tapety, Třásně, Ježíš Kristus, Film, Košíčky, Vánoční svařák, Ježíšek, Vánoční koule, Smrk, Vídeň, Kameňák, Obrazovka, Sněhová vločka, Vánoční hvězda, Láska nebeská, Tablet, Kavkazská jedle, Historické ozdoby, Wallpaper, Sám doma apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online. Naleznete zde Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, internet a web apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vražedkyně, Pittsburgh Penguins, ČSSD, Upálen, Masový vrah, Čeští králové, Obchodník, Dramatik, Avangard Omsk, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Slováci, Nežijící, Komunista, AIDS, Country, Státník, Ital, Herečka, Hudebnice, Angličané, Životopis, Mim, Producent, Hokejisté, Exilový prezident, Svatý, Olympijský vítěz, NHL, Císař, Fotograf, Manýrismus, Normalizace, Ministr, Kancléř, Kladno apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, humor, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Online adventní magazín, počítače, Online adventní magazín, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Americké federální vlajky

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní neděle, Vánoční pozadí, Jesličky, Striezelmarkt, Filmy, Blahopřání, Samolepky, K Vytištění, Vánoční dekorace, Stromeček, Křesťanství, Vánoční tapety, Třásně, Ježíš Kristus, Film, Košíčky, Vánoční svařák, Ježíšek, Vánoční koule, Smrk, Vídeň, Kameňák, Obrazovka, Sněhová vločka, Vánoční hvězda, Láska nebeská, Tablet, Kavkazská jedle, Historické ozdoby, Wallpaper, Sám doma apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Animace, Pro dívky, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, mytologie, profese a zaměstnání, historie, fikce a fantasy, státní správa, politika, poruchy, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, vlastnosti, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, žurnalisté a novináři, sport, záliby atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, odkazy, školství, zeměpis, Webové online testy zdarma, Omalovánky pro malé děti, weby, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, volný čas, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Otázka začátečníka: Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Niger
Doporučené odkazy
Juventus Turín
Partnerské weby
World countries and flags
Naše tipy
Modelky a celebrity
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.