Partnerské weby pro děti i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v počítač, monitor, mobilní telefon, tablet, mobil, notebook, phablet, displej, ultrabook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Windows 10 Mobile, Mac, Android, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows Me, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, FreeBSD. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, ptáci, free wallpapers, květiny, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Formule 1, nature - příroda, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1440x960, 768x1024, 854x480, 1200x1920, 800x1280, 1366x1024, 1600x900, 640x480, 375x667, 1280x960, 1280x720, 1152x864, 1152x768, 1366x768, 1280x854, Full HD 1080x1920 atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip pro děti i dospělé

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak převést následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, lékařství a medicína, cestování, literatura, nástroje, matematika, hardware, bankovnictví, nemoce, účetnictví, chemie, školství, různé, technika, počítače, zkratky, kultura, politika, zločin a právo, nápoje, příroda, fyzika, filozofie, jídlo atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Tapety do mobilu, doporučujeme, kuriozity, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, P, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, Online hry pro děti zdarma, webové stránky, webovky, Nejhranější online hry zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Omalovánky, Hannah Montana, Auta a závodní, Logické hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:Hry pro nejmenší online, Superhry a hry online zdarma, F, multimédia, Biografie, životopis Erika Eleniak, Kliparty pro dokumenty, školství, Dopravní značení, Textová blahopřání k Velikonocům, Online vánoční webzine, Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní a podobně.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro počítač, phablet, smartphone, displej, tablet, PC, monitor, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, Chrome OS, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows XP, macOS, Slackware, FreeBSD, Linux Mint. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, flóra, stromy, zvířata, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 1920x1440, 800x1280, 640x480, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 375x667, 800x600, 2560x2048, 1680x1050, 2560x1440, 1920x1080, 1600x1200, 768x1024, 1280x720 atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

černý humor, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, fóry

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ženách, O ekonomech, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O škole, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: V, Obrázky na plochu počítače, Onlinovky zdarma, Fotografie Rose McGowan, Full HD tapety na PC zdarma, A, odkaz, Anastacia, Biografie slavných osobností, URL, Online adventní magazín, počítače

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Síť pro děti i dospělé

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vtipy, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, volný čas, internet, Biografie Rie Miyazawa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázek prasátkové vejce, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky vlajek měst ČR, pro děti

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Přísloví, motta, výroky, moudrosti, moudra, hlášky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, výroky, moudrosti, moudra, hlášky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o lži, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, geocaching, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, úřady a ministerstva, země EU apod.

Klíčová slova: zeměpis, zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Webové online hry zdarma, Online hra malování vajíček, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled souborových přípon, Federace USA, Databáze osobností Kdo je to?, Super free web games zdarma, Seznam vlajek amerických států, Celebrita Elizabeth Hurley, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

History of travel
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Partnerské internetové stránky
Obrázek Těhulky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Veselé vajíčko
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček
Tipy na zajímavé weby
Manchester United club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.